A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Глеюватської сільської ради

Послуги з розподілу електричної енергії

Дата: 19.01.2022 09:15
Кількість переглядів: 38

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

1

Назва предмета закупівлі

ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії

(Послуги з розподілу електричної енергії)

2

Вид процедури

Переговорна процедура, скорочена

3

Ідентифікатор закупівлі

UA-2022-01-18-003118-a

4

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики встановлюються відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» та Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14 березня 2018 року № 312. Оператор системи надає Споживачу послуги з розподілу електричної енергії параметри якості якої відповідають показникам, визначеним Кодексом системи передачі, затвердженим постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року N 309, та Кодексом систем розподілу, затвердженим постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року N 310.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства

5

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Рішення сесії Глеюватської сільської ради від 22.12.2021 № 1023-ХІ/VIII «Про сільський бюджет Глеюватської сільської об'єднаної територіальної громади на 2022 рік»

6

Очікувана вартість предмета закупівлі

216 654,09 грн з ПДВ

7

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затверджена примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі від 18.02.2020 №275, якою передбачені методи визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: 1) здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо; 2) отримання комерційних (цінових) пропозицій від виробників, офіційних представників (дилерів), постачальників;                 3) у разі обмеження конкуренції на ринку певних товарів та враховуючи їх специфіку при розрахунку використовуються ціни попередніх закупівель аналогічного товару та/або минулих періодів (з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют). Відповідно до вказаної методики, при визначені очікуваної вартості предмету закупівлі товарів, робіт та послуг використовується один із методів формування очікуваної вартості предмету закупівлі та проведення моніторингу цін для подальшого укладення договорів.

Природні монополії регулюються Законом України “Про природні монополії”. Так, частиною другою статті 5 Закону України “Про природні монополії” визначено, що зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, в яких діють суб’єкти природних монополій, - національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій.

Відповідно до інформації, яка міститься в Зведеному переліку суб'єктів природних монополій станом на 30.11.2021 випливає, що на території території Дніпропетровської області відповідно до Постанови НКРЕКП від 16.11.2018 № 1440 діє суб’єкт природної монополії з розподілу електричної енергії – АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ", код ЄДРПОУ 23359034 (за порядковим номером 75).

Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені п. 2 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», в тому числі така процедура може бути застосована якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у разі відсутності конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником. Таким чином, інформація, що міститься, в тому числі в Зведеному переліку суб'єктів природних монополій свідчить про відсутність конкуренції щодо закупівлі «Послуги з розподілу електричної енергії».

Ціна за одиницю послуги визначена згідно з тарифами, які встановлюються Регулятором відповідно до затвердженої ним методики на дату укладання цього Договору про закупівлю. Ціна за одиницю послуги може змінюватися у зв’язку із змінами складових витрат, які впливають на її формування. Обсяг постачання електричної енергії з 01.01.2022 по 31.12.2022 становить 230487 кВт*год.

Орієнтовна (очікувана) вартість ціни договору на закупівлю «Послуги з розподілу електричної енергії» з 01.01.2022 по 31.12.2022 становить 216654,09 грн (Двісті шістнадцять тисяч шістсот п’ятдесят чотири грн. 09 коп.) у тому числі: ПДВ 36109,01 грн.(Тридцять шість тисяч сто дев’ять грн. 01 коп.) (ціна Договору визначається з урахуванням вимог Податкового Кодексу України).


« повернутися

Вхід для адміністратора