A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Глеюватської сільської ради

Теплова енергія для філії – Шевченківська початкова школа Червонозабійницького ліцею Глеюватської сільської ради

Дата: 19.01.2022 09:04
Кількість переглядів: 37

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

1

Назва предмета закупівлі

ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

(Теплова енергія для філії – Шевченківська початкова школа Червонозабійницького ліцею Глеюватської сільської ради)

2

Вид процедури

Переговорна процедура

3

Ідентифікатор закупівлі

UA-2022-01-18-000535-a

4

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики встановлюються відповідно до закону України «Про теплопостачання» від 02.06.2005 № 2633-IV, Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII, Правилам надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.2019 р. № 830, Правилам технічної експлуатації теплових установок і мереж, затвердженим наказом Міністерства ПтаЕ від 14.02.2007 №71, Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 та інших нормативно-правових актів України.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства

5

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Рішення сесії Глеюватської сільської ради від 22.12.2021             № 1023-ХІ/VIII «Про сільський бюджет Глеюватської сільської об'єднаної територіальної громади на 2022 рік»

6

Очікувана вартість предмета закупівлі

775 887,39 грн з ПДВ

7

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затверджена примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі від 18.02.2020 №275, якою передбачені методи визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: 1) здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо; 2) отримання комерційних (цінових) пропозицій від виробників, офіційних представників (дилерів), постачальників;                 3) у разі обмеження конкуренції на ринку певних товарів та враховуючи їх специфіку при розрахунку використовуються ціни попередніх закупівель аналогічного товару та/або минулих періодів (з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют). Відповідно до вказаної методики, при визначені очікуваної вартості предмету закупівлі товарів, робіт та послуг використовується один із методів формування очікуваної вартості предмету закупівлі та проведення моніторингу цін для подальшого укладення договорів.

Природні монополії регулюються Законом України “Про природні монополії”. Так, частиною другою статті 5 Закону України “Про природні монополії” визначено, що зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, в яких діють суб’єкти природних монополій, - національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій.

Відповідно до інформації, яка міститься в Зведеному переліку суб'єктів природних монополій станом на 30.11.2021 випливає, що на території Дніпропетровської області діє суб’єкт природної монополії з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами – ОРДЖОНІКІДЗЕНСЬКЕ ЖКП, код ЄДРПОУ 32193339 (за порядковим номером 183). Крім того, до будівлі філії – Шевченківська початкова школа Червонозабійницького ліцею Глеюватської сільської ради підведені мережі для постачання теплової енергії, які є власністю ОРДЖОНІКІДЗЕНСЬКОГО ЖКП, альтернатива постачання теплової енергії іншим постачальником відсутня з технічних причин.

Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені п. 2 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», в тому числі така процедура може бути застосована якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у разі відсутності конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником. Таким чином, інформація, що міститься, в тому числі в Зведеному переліку суб'єктів природних монополій свідчить про відсутність конкуренції щодо закупівлі «Теплова енергія для філії – Шевченківська початкова школа Червонозабійницького ліцею Глеюватської сільської ради».

Тариф на теплову енергію для філії – Шевченківська початкова школа Червонозабійницького ліцею Глеюватської сільської ради складає – 3463,01 грн за 1 Гкал.

Постачальник відпускає теплову енергію на протязі  опалювального періоду в наступній кількості, у тому числі по місяцях Гкал, в межах теплового навантаження на об’єкт, Гкал:

січень

лютий

березень

квітень

жовтень

листопад

грудень

Всього

49,5

42,87

37,48

10,25

11,67

34,11

38,17

224,05

 

Орієнтовна (очікувана) вартість ціни договору про закупівлю теплової енергії для філії – Шевченківська початкова школа Червонозабійницького ліцею Глеюватської сільської ради з січня по грудень 2022 року становить 775887,39 грн (сімсот сімдесят п’ять тисяч вісімсот вісімдесят сім гривень 39 копійок), в т.ч. ПДВ – 129314,57 грн.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора