A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Глеюватської сільської ради

Послуги з централізованого водопостачання для Недайводської гімназії Глеюватської сільської ради

Дата: 17.01.2022 08:43
Кількість переглядів: 42

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

1

Назва предмета закупівлі

ДК 021:2015: 65111000-4: Розподіл питної води

(Послуги з централізованого водопостачання для Недайводської гімназії Глеюватської сільської ради)

2

Вид процедури

Переговорна процедура, скорочена

3

Ідентифікатор закупівлі

UA-2022-01-14-001924-a

4

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики встановлюються відповідно до Постанови Кабінет Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690 (зі змінами) «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», нормами Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VII (зі змінами та доповненнями), які встановлюють правові, економічні та організаційні принципи діяльності в сфері надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства

5

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Рішення сесії Глеюватської сільської ради від 22.12.2021             № 1023-ХІ/VIII «Про сільський бюджет Глеюватської сільської об'єднаної територіальної громади на 2022 рік»

6

Очікувана вартість предмета закупівлі

16 633,60 грн з ПДВ

7

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затверджена примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі від 18.02.2020 №275, якою передбачені методи визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: 1) здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо;              2) отримання комерційних (цінових) пропозицій від виробників, офіційних представників (дилерів), постачальників; 3) у разі обмеження конкуренції на ринку певних товарів та враховуючи їх специфіку при розрахунку використовуються ціни попередніх закупівель аналогічного товару та/або минулих періодів (з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют). Відповідно до вказаної методики, при визначені очікуваної вартості предмету закупівлі товарів, робіт та послуг використовується один із методів формування очікуваної вартості предмету закупівлі та проведення моніторингу цін для подальшого укладення договорів.

Природні монополії регулюються Законом України “Про природні монополії”. Так, частиною другою статті 5 Закону України “Про природні монополії” визначено, що зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, в яких діють суб’єкти природних монополій, - національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій.

Відповідно до інформації, яка міститься в Зведеному переліку суб'єктів природних монополій станом на 30.11.2021 випливає, що на території Дніпропетровської області діє суб’єкт природної монополії з централізованого водопостачання – НЕДАЙВОДСЬКЕ ЖКП КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ, код ЄДРПОУ 32193302 (за порядковим номером 178).

Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені п. 2 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», в тому числі така процедура може бути застосована якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у разі відсутності конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником. Таким чином, інформація, що міститься, в тому числі в Зведеному переліку суб'єктів природних монополій свідчить про відсутність конкуренції щодо закупівлі «Послуги з централізованого водопостачання для Недайводської гімназії Глеюватської сільської ради».

Розрахунок очікуваної вартості здійснено на підставі тарифів на послуги з централізованого водопостачання для Недайводської гімназії Глеюватської сільської ради, затвердженого рішенням виконкому Червоненської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області від 16 червня 2020 року № 26 «Про затвердження тарифів на послуги водопостачання по Недайводському старостинському округу Червоненської сільської ради».

Тариф на послуги централізованого водопостачання складає – 14,72 грн за 1 м.куб.

Ліміти на централізоване водопостачання на січень-грудень 2022 року, куб.м:

січень

лютий

березень

квітень

травень

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

листопад

грудень

Всього

90

100

90

100

100

100

75

75

100

100

100

100

1130

 

Орієнтовна (очікувана) вартість ціни договору про закупівлю послуг з централізованого водопостачання для Недайводської гімназії Глеюватської сільської ради для на січень-грудень 2022 року становить 16633,60 грн (шістнадцять тисяч шістсот тридцять три гривні 60 копійок), в т.ч. ПДВ – 2772,27 грн по:

КПК 0611021 – 16633,60 грн.


« повернутися

Вхід для адміністратора